Vi samler statistik på DI's web sites ved hjælp af cookies

Klikker du videre på sitet, accepterer du, at der sættes cookies til dette formål. Du kan læse nærmere om cookies og fravælge brug af cookies på denne side.
Søg i DI's organisation
Udvalg, forretningsudvalg og hovedbestyrelse:
Regionalforeningsbestyrelser:
DI's faglige områder:
Offentlig-privat samspil, DI's udvalg for
Navn
Virksomhed
Kontaktdetaljer
Udvalg
Flemming Andersen
Arkitekt, direktør, ejer
 
Flemming Andersen Arkitekter A/S 
Skovshoved Terrasse 8
2920 Charlottenlund

Tlf: +45 4059 2551
E-mail: faarkitekt-as.dk
Web: www.arkitekt-as.dk
 
     
    Erik Bertelsen
    Partner
     
    Kromann Reumert 
    Sundkrogsgade 5
    2100 København Ø

    Tlf: +45 7012 1211
    E-mail: erbkromannreumert.com
    Web: www.kromannreumert.com
     
       
      Nanna Bjørner
      Vice President
       
      ALECTIA A/S 
      Teknikerbyen 34, Søllerød
      2830 Virum

      Tlf: +45 8819 1000
      E-mail: nabjalectia.com
      Web: www.alectia.com
       
         
        Hanne Selsholt Britz
        Direktør
         
        DFD Sygehusvaskeri A/S 
        Meterbuen 35
        2740 Skovlunde

        Tlf: +45 4491 5611
        E-mail: hsdfd.dk
        Web: www.dfd.dk
         
           
          Rikke Beckmann Danielsen
          Director
           
          Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab 
          Weidekampsgade 6
          2300 København S

          Tlf: +45 3610 2030
          E-mail: rdanielsendeloitte.dk
          Web: www.deloitte.dk
           
             
            Torben Gelineck
            Divisionsdirektør
             
            Berendsen Textil Service A/S 
            Tobaksvejen 22
            2860 Søborg

            Tlf: +45 3953 8700
            E-mail: tgberendsen.dk
            Web: www.berendsen.dk
             
            Andre udvalg:
             
            Carsten Gomard
            Partner
             
            Netcompany IT And Business Consulting A/S 
            Grønningen 19, 1
            1270 København K

            Tlf: +45 7013 1440
            E-mail: cgnetcompany.com
            Web: www.netcompany.com
             
            Andre udvalg:
             
            Henrik Bjerke Jensen
            Divisionsdirektør
             
            ISS Facility Services A/S 
            Karetmagervej 11, Snoghøj
            7000 Fredericia

            E-mail: henrik.bjerkedk.issworld.com
             
               
              Thomas Rask Jensen
              Konsulent
               
              NCC Roads A/S 
              Fuglesangsalle 16
              6600 Vejen

              Tlf: +45 7996 2323
              E-mail: trjncc.dk
              Web: www.ncc.dk/roads
               
                 
                Helle Bro Krogen
                Direktør
                 
                MT Højgaard a/s 
                Knud Højgaards Vej 9
                2860 Søborg

                Tlf: +45 3954 4000
                E-mail: hbkmth.dk
                Web: www.mth.dk
                 
                Andre udvalg:
                 
                Torben Lindholm
                Adm. direktør
                 
                RenoNorden A/S 
                Islandsvej 5
                4681 Herfølge

                Tlf: +45 5625 0550
                E-mail: tlrenonorden.dk
                Web: www.renonorden.dk
                 
                   
                  Thomas Nistrup
                  Adm. direktør, Healthcare
                   
                  Forenede Care A/S 
                  Buddingevej 312
                  2860 Søborg

                  Tlf: +45 3969 5050
                  E-mail: tniforenede.dk
                  Web: www.forenede-care.dk
                   
                  Andre udvalg:
                   
                  Jens Rønn Olesen
                  Adm. direktør
                   
                  Abena A/S 
                  Egelund 35
                  6200 Aabenraa

                  Tlf: +45 7431 1818
                  E-mail: jroabena.dk
                  Web: www.abena.dk
                   
                     
                    Jesper Oelert Pedersen
                    Chef for Forretningsudvikling
                     
                    Coor Service Management A/S 
                    Bregnerødvej 133
                    3460 Birkerød

                    Tlf: +45 4477 8888
                    E-mail: jesper.pedersencoor.com
                    Web: www.coor.com
                     
                       
                      Bjarne Roed
                      Divisionsdirektør
                       
                      Siemens A/S 
                      Borupvang 9
                      2750 Ballerup

                      Tlf: +45 4477 4477
                      E-mail: bjarne.roedsiemens.com
                      Web: www.siemens.dk
                       
                      Andre udvalg:
                       
                      Tine Roed
                      Direktør
                       
                      DI 
                      H.C. Andersens Boulevard 18
                      1553 København V

                      Tlf: +45 3377 3377
                      E-mail: tmrdi.dk
                      Web: www.di.dk
                       
                      Ulrik Rokkedal Therkildsen
                      Director
                       
                      Philips Danmark A/S 
                      Frederikskaj 6
                      2450 København SV

                      Tlf: +45 3329 3333
                      E-mail: ulrik.rokkedal.therkildsenphilips.com
                      Web: www.philips.dk
                       
                         
                        Claus Rydkjær
                        Managing Director
                         
                        Accenture A/S 
                        Arne Jacobsens Allé 15
                        2300 København S

                        Tlf: +45 7228 8000
                        E-mail: claus.rydkjaeraccenture.com
                        Web: www.accenture.dk
                         
                           
                          Per Rystrøm
                          Direktør
                           
                          Operate a/s 
                          Jesper Brochmands Gade 10
                          2200 København N

                          Tlf: +45 3816 8090
                          E-mail: properate.dk
                          Web: www.operate.dk
                           
                             
                            Karin Sibani
                            Adm. direktør
                             
                            Isu Plus ApS 
                            Sdr. Boulevard 83, 1
                            5000 Odense C

                            Tlf: +45 2047 9913
                            E-mail: ksiisuplus.dk
                            Web: www.isuplus.dk
                             
                               
                              Sekretær
                              Mette Rose Skaksen
                              Branchedirektør
                              (Sekretær)
                               
                              DI 
                              H.C. Andersens Boulevard 18
                              1553 København V

                              Tlf: +45 3377 3377
                              E-mail: mrsdi.dk
                              Web: www.di.dk